Проф-Хім

Засіб для видалення плям мастила Glutoclean

Glutoclean
325,00
грн.
Для розчинення і видалення всіх мінеральних і синтетичних масляних плям, а також жирових забруднень. Видаляє навіть застарілі плями.
Призначено для видалення старих і сильних плям масла. Гелеподібна консистенція забезпечує тривалий час дії.

Область застосування:

Для застосування на всіх всмоктуючих і не всмоктують поверхнях: з натурального каменю, збірного залізобетону, цементної підлоги, бетону і асфальту, а також для скла, облицювальної плитки, металу, кераміки, клінкерної та тротуарної плитки.

Спосіб використання:

Застосовувати тільки на сухих поверхнях. Засіб нанести на забруднену поверхню товстим шаром і розподілити щіткою по плямі.
Залежно від ступеня забруднення залишити для впливу на кілька годин (краще всього на ніч). Після висихання на поверхні залишається білий порошковий наліт, який потрібно змести. При особливо сильних і глибоких забрудненнях повторити процес очищення ще раз.

Особливі вказівки:

Не застосовувати на поверхнях з пластмаси. Після обробки на поверхні може залишатися незначна кількість засобу, який добре видно на темних поверхнях. Через короткий час воно зникне. У разі необхідності його можна видалити "Засобом для видалення жиру, воску та інших забруднень Glutoclean"

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda