Проф-Хім

Еко-засіб для догляду за душовою кабіною Winni's

Winni's
120,00
грн.
При регулярному використанні попереджає осад вапна, мила і цвілі, запобігаючи утворенню плям. Підходить для стін душової кабіни, кахлю, кранів з нержавіючої сталі.

Гіпоалергенний: його формула розроблена для того щоб звести до мінімуму виникнення алергічних реакцій. Засіб не тестується на тваринах. Поверхнево - активні речовини присутні в пральному засобі біологічно легко розкладаються, швидко і повністю. Завдяки їх рослинному походженню - перетворюються мікроорганізмами води в натуральні речовини. Не містить барвників. Не містить консервантів. Упаковка повністю підлягає переробці.

Спосіб застосування: перед першим використанням рекомендується помити душ щоб отримати кращі результати з першого разу. Розпорошити на відстані приблизно 15 см., залишити для впливу, потім обполоснути водою.

Хімічний склад: менш 5% не аніонні ПАР, етиловий спирт. Допоміжні речовини: ароматизатори.

Продукт відповідає вимогам положення Регламенту (ЄС) № 648/2004 Європейського Парламенту та Ради "Про миючі засобих" від 31.03.2004 р і відповідає Технічному регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 № 717.

Країна виробництва: Італія

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda