Проф-Хім

Очищувач для труб - гранулят Glutoclean

Glutoclean
215,00
грн.
Для всіх стічних систем і трубопроводів в кухнях, ванних кімнатах, напр. в раковині, душовій кабіні, ванні, унітазі шляхом розчинення і розкладання сильних забруднень. Діє самостійно і за короткий час розкладає такі засмічення в трубах як волосся, залишки їжі, паперу і мильних засобів, вату, масляні і жирні нашарування. Регулярне застосування запобігає подальше засмічення і утворення запахів. Утворений парниковий ефект може також послужити розморожування замерзлих труб.

Застосування:

При засміченому стоці видалити застояну воду, насипати в отвір пів ковпачка грануляту і налити пів чашки холодної води (обережно, можливе утворення бризок). Після впливу, приблизно через 30 хвилин, ретельно промити холодною водою. При сильно забитих трубах повторити процес очищення, не збільшуючи кількість очищувача.
Для запобігання появі неприємного запаху, рекомендується раз на тиждень насипати ¼ ковпачка в злив і залити пів чашки води.

До уваги:

Продукт вступаючи в активну реакцію з водою, утворює тепло. Ніколи не додавати воду в упаковку. Не насипати за один раз більше зазначеної кількості, це може привести до зміни форми пластмасових труб або ущільнень. Не використовувати для зберігання алюмінієві ємності. Не застосовувати для цинкових труб. Ємності після застосування щільно закривати.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda