Проф-Хім

Очищувач для сантехніки Glutoclean

Glutoclean
180,00
грн.
Очищувач для швидкого і ефективного видалення вапняних відкладень, залишків мила, гелю для душу, інших забруднень та іржі. Зменшує вірогідність розвитку колоній бактерій і мікроорганізмів. За рахунок гелевої структури тримається на поверхні довше, при цьому триваліше взаємодіє з забрудненнями і вапняними відкладеннями, завдяки чому підвищується ефективність засобу. Надає сяючого блиску.

Область застосування:
Для попередньої та подальшої очистки всіх стійких до кислот поверхонь в області сантехніки, таких як унітази, пісуари, біде або стічні системи, а також душових піддонів, акрилових ванн і таких вологих приміщень, як ванні кімнати, туалети, кухні.
Для облицювальної плитки, керамічних покриттів, ванн, гідромасажних ванн та душових кабін, а також душових перегородок і фіранок, раковин, унітазів, сантехнічної арматури і стійких до кислот поверхонь з пластмаси. Також для видалення вапняного нальоту на насадках для душа.

Спосіб застосування:
Нанести на поверхню нерозведеним і залишити для впливу на 1-2 хвилини. Після цього добре промити водою. При сильних забрудненнях потерти губкою або щіткою і промити водою.

Особливі вказівки:
Перед застосуванням випробувати на непомітній ділянці поверхні. Керамічні підставки і шви між облицювальною плиткою як слід зволожити. Не застосовувати на поверхнях, що бояться кислотного впливу.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda