Проф-Хім

Гель для прочищення каналізаційних труб Starwax

Starwax
234,00
грн.
Для раковин, умивальників, піддонів, ванн.

Усуває засмічення і залишки їжі, жиру, волосся, мила і целюлози.

Блискавична дія НАВІТЬ У ХОЛОДНОЇ ВОДІ.

Ідеально при стоячій воді.

Готовий до застосування. Густий гель опускається в холодній воді і моментально видаляє засмічення і залишки їжі, жиру, волосся, мила і целюлози. Усуває неприємний запах. Не завдає шкоди емалі і сантехніці. Безпечний для всіх видів труб (також пластикових).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Важливо! Необхідно ознайомитися із запобіжними засобами, зазначеними нижче, перед розкриттям упаковки . Для відкриття потрібно натиснути на загвинчують ковпачок і одночасно повернути, чи не нахиляючи упаковки, щоб не розплескати її вмісту. Повільно влити половину вмісту упаковки в отвір засміченою труби. Залишити приблизно на 30 хвилин, після чого рясно змити холодною водою. Ретельно закрити упаковку після використання. Повторити процедуру якщо виникне така необхідність.

Концентрат гідроксиду натрію (більше 30%): забороняється застосовувати спільно із засобами для очищення від накипу (кислота), а також відразу після очищення від накипу (декальцінаціі). Забороняється застосовувати разом з миючими засобами, а також відразу після миття, щоб уникнути небажаних хімічних реакцій.

Країна виробництва: Франція

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda