Проф-Хім

Засіб для очищення натуральної шкіри Glutoclean

Glutoclean
335,00
грн.
Засіб для очищення та догляду за шкірою і всіма поверхнями з натуральної шкіри. Видаляє сліди використання, засалювання, плями і різні забруднення. Пом'якшує шкіру. Освіжає поверхню. Не тільки для меблів, а й для будь-яких виробів зі шкіри.

Для якісного і дбайливого чищення і догляду за натуральною шкірою.


Область застосування:

Для очищення і догляду за шкірою і всіма поверхнями з натуральної шкіри, наприклад, м'яких меблів в офісі, вдома або сидінь і оббивки в салоні автомобіля та інших виробів з натуральної шкіри. Видаляє сліди використання, очищає засмальцьовані поверхні і видаляє різні забруднення.
Не пересушує шкіру. Освіжає поверхню.
Підходить для всіх видів натуральної шкіри: гладкої, перфорованої, структурованої, шліфованої. Не використовувати для чищення замші. Нубук можна чистити, якщо він заводським чином оброблений воском (поверхня щільна і слабовбираюча).

Спосіб застосування:

Розпорошити на злегка вологу, м'яку серветку або губку і круговими рухами протерти поверхню, що очищається. Відсталий бруд зібрати чистою (злегка!) вологою серветкою і потім сухою серветкою добре протерти поверхню.
При особливо складних забрудненнях процес очищення повторити.

Важлива інформація:

Натуральна шкіра дуже чутливий матеріал. Тому перед застосуванням завжди слід перевіряти засіб на непомітній ділянці. Не допускати намокання оброблюваної поверхні.
Не наносити очищувач безпосередньо на поверхню, що очищається! Якщо все ж сталося надмірне зволоження шкіри засобом, приберіть його за допомогою вологої серветки. Щоб уникнути утворення плям, слід обробляти поверхню великими ділянками.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda