Проф-Хім

Засіб для видалення накипу з побутової техніки Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Високоефективний і економічний у витрачанні засіб концентрат для чистки приладів, використовуваних в побуті. Дуже добре справляється з такими завданнями як: видалення накипу, чистка кавоварки, очищення праски, чистка пральної машини, чистка чайника.

Область застосування: Засіб від накипу Glutoclean Видаляч накипу з легкістю допоможе видалити накип і впорається з таким завданням, як Чистка кавоварки, кавові і еспрессо-автомати, джакузі, чайники, праски з парою, електронагрівачі, пральні машини. Також для змішувачів, кранів, насадок для душу *.

Спосіб застосування: Кавоварки / чайники: ½ чашки кошти від накипу налити в прилад з 2-ма чашками води, включити і прокачати одну чашку. Прилад вимкнути і залишити на 10 хвилин. Знову включити прилад і прокачати залишок води. Після цього прокачати 2-3 рази чисту воду.

Пральні машини: 250 мл (¼ пляшечки) на кількість води для одного завантаження машини. Пральну машину прогріти до 40 ° C на і залишити постояти 1 годину. Після цього включити режим з основним пранням разом з функцією додаткового полоскання.

Змішувачі, крани, насадки для душа *: Нанести Видаляч накипу за допомогою серветки або губки, залишити для впливу і прополоскати водою. Дрібні частини можна покласти на короткий час в розчин 1 частина розчинника на 1 частину води. При необхідності повторити процедуру очищення.

Обов'язково дотримуватися вказівки виробників електроприладів щодо їх застосування.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda