Проф-Хім

Еко-засіб для очищення ванної кімнати Winni's

Winni's
118,00
грн.
Миючий засіб для звичайного миття ванни. Миє та дезінфікує раковини, унітази, ванни, кахель, крани та ін., надаючи поверхням чистий і блискучий вигляд.

Гіпоалергенний: його формула розроблена для того щоб звести до мінімуму виникнення алергічних реакцій. Засіб не тестується на тваринах. Поверхнево-активні речовини присутні в засобі, біологічно розкладаються, швидко і повністю. Завдяки їх рослинному походженню перетворюються мікроорганізмами води в натуральні речовини. Не містить фосфору. Не містить барвників. Упаковка повністю підлягає переробці.

Спосіб застосування:

Розпорошити засіб на відстані приблизно 15 см. Залишити на короткий час, протерти мочалкою або вологою серветкою, змити водою.

Хімічний склад : менше 5% аніонні ПАР, які не аніонні ПАР, етиловий спирт. Допоміжні речовини: ароматизатори, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

Продукт відповідає вимогам положення Регламенту (ЄС) № 648/2004 Європейського Парламенту та Ради "Про миючі засоби" від 31.03.2004 р. і відповідає Технічному регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 № 717.

Країна виробництва: Італія

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda