Проф-Хім

Засіб для очищення та догляду за паркетом Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Концентрат для очищення та догляду за паркетом. За одне використання легко видаляється бруд, жирові і присохлі забруднення і одночасно освіжається вигляд поверхні. Таким чином цінні паркетні і дерев'яні підлоги надовго зберігаються і захищаються від ознак зносу таких, як, наприклад, посіріння, потемніння і вицвітання.

Область застосування:

Для всіх оброблених маслом, воском паркетних і дерев'яних підлог.


Спосіб використання:

50 мл. засобу додати в 10 л. теплої води і добре розмішати. Поверхню протерти вологою, добре віджатою ганчіркою і дати висохнути. Промивать поверхню чистою водою після цього не потрібно. Під час висихання по поверхні не ходити.
Продукт придатний для використання в миючих пилососах. Дозувати засіб в цьому випадку обов'язково за вказівками в інструкції по застосуванню пилососа. Стандартне дозування може призвести до підвищеного піноутворення.

Особливі вказівки:

Паркетні покриття чутливі до дії вологи. Тому поверхню не слід сильно зволожувати. Довгий вплив вологи може привести до розбухання і подальшого прогину паркету. Тому завжди витирати поверхню тільки добре віджатою ганчіркою і уникати утворення калюж.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda