Проф-Хім

Засіб для очищення та догляду за мармуром і гранітом Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Використовується не тільки для підлоги, а також для кухонних робочих столів і підвіконь. Для ґрунтовного очищення і одночасного догляду за поверхнями з мармуру і граніту. Для ефективного видалення масляних і жирових забруднень, а також слідів користування.
Концентрат ідеально підходить для очищення і догляду за поверхнями з мармуру і граніту, як полірованого так і не полірованого. Захищає поверхні від пересихання.

Область застосування:

Для якісного очищення і одночасно догляду за поверхнями з мармуру і граніту. Ефективно видаляє масляні і жирові забруднення, а також сліди використання поверхонь.
Компоненти, що входять до складу продукту, одночасно з очищенням захищають поверхні від пересихання, за рахунок чого натуральна краса каменю зберігається на довгий термін. Поверхня не стає слизькою.

Спосіб використання:

Додати 50 мл. засобу в 10 л. теплої води і добре перемішати. Отриманий розчин нанести на поверхню губкою або ганчіркою і залишити на короткий час для впливу. Потім помити всю поверхню приготованим розчином ще раз. Не мити додатково чистою водою! Оброблену поверхню залишити висихати. Якщо після висихання на високоглянцевій полірованій поверхні видно легкі розводи, то слід знизити дозування засобу.

До уваги:

Щоб захистити цінні поверхні з натурального каменю від водяних плям і від глибокого проникнення масляних і жирових забруднень, рекомендуємо обробити поверхню "Гідрофобізатором для мармуру і граніту Glutoclean"

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda