Проф-Хім

Очищувач для плитки і каменю - кислотний Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Концентрат для ефективного видалення сильних забруднень, вапняних і уріиових нальотів, легкого цементного нальоту та іржі на поверхнях, стійких до впливу кислот.

Область застосування:

Для всіх поверхонь стійких до впливу кислот всередині і ззовні приміщень. Для облицювальної плитки, фасадного клінкеру, шиферу, керамічних плит для підлоги, плитки з натурального каменю, різних сортів граніту, кварциту, базальту, хрому, високоякісної сталі і скла. Використовується у всіх сантехнічних вузлах і приміщеннях з високою вологістю, туалетах, басейнах, терасах і балконах.

Спосіб використання:

Залежно від ступеня забруднення нанести Очисник в НЕ розведеному вигляді або розведеним в пропорції до 1:10 на змочену поверхню. Розподілити шваброю або щіткою і ненадовго залишити для впливу. Уникати висихання засобу на поверхні. Відсталі шари бруду потерти щіткою і зібрати губкою або ганчіркою. Після цього поверхню добре вимити великою кількістю води.

До уваги:

Перед застосуванням завжди проводити пробу на сумісність на непомітній ділянці. Поверхня перед застосуванням, особливо шви між облицювальною плиткою, добре намочити.
Не використовувати на поверхнях чутливих до кислот

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda