Проф-Хім

Шпаклівка від плісняви Glutoclean

Glutoclean
225,00
грн.
Використовується для захисту стін і стель, схильних до утворення грибку і плісняви, в житлових приміщеннях і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Біла, вологостійка шпаклювальна маса для вирівнювання, заповнення та ремонту поверхонь, схильних до утворення плісняви.

Область застосування:

Використовується для ремонту стін і стель, схильних до утворення плісняви, в житлових приміщеннях і в приміщеннях з підвищеною вологістю. За рахунок натуральних лужних властивостей матеріалу, поверхні, оброблені Glutoclean шпаклівкою від плісняви, захищені від ураження грибком без додаткових біoцідних добавок. Застигає навіть на поверхнях із підвищеною вологістю.

Спосіб застосування:

Перед застосуванням необхідно попередньо видалити наявну на поверхні плісняву за допомогою "Засобу від плісняви з хлором Glutoclean" або "Засобом від плісняви без хлору Glutoclean". Роздуті і потріскані місця на штукатурці ретельно видалити. Основа повинна бути придатною до зчеплення (злегка вбирати) і вільним від бруду (пил, жир...).
Шпаклівку висипати в ємність з чистою холодною водою і добре перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Співвідношення при змішуванні: на 1 кг сухого порошку потрібно 300 мл. води. Приготована суміш повинна бути використана протягом 3 - 4 годин.

Витрата: 1,2 кг порошку на 1 м² при товщині шару в 1 мм.

Сировинна основа: портландцемент, кварцовий пісок, порошок полівінілацетатной дисперсії, модифікована целюлоза, добавки.

До уваги:

Не застосовувати при температурі нижче + 5 ° С. Використані інструменти відразу промити водою.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda