Проф-Хім

Фарба від плісняви - блокуюча Glutoclean

Glutoclean
460,00
грн.
Використовується для захисту стін і стель, схильних до утворення плісняви, у житлових приміщеннях і у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Спосіб застосування:
Перед застосуванням, наявну на оброблюваній поверхні плісняву, необхідно попередньо видалити "Засобом для видалення плісняви без хлору Glutoclean" або "Засобом для видалення плісняви з хлором Glutoclean".
Роздуті та потріскані місця на штукатурці, що обсипаються ретельно видалити та вирівняти "Шпаклівкою від плісняви Glutoclean".
Поверхня повинна бути чистою і сухою перед фарбуванням. Фарбу від плісняви - блокуючу перед застосуванням добре розмішати і нанести на поверхню пензлем або стійким до розчинників валиком. Поверхня повинна бути рівномірно забарвлена ​​без пропусків. Для надійного захисту рекомендуємо фарбувати заходячи приблизно на 20% за краї враженої раніше пліснявою та грибком поверхні.
При необхідності нанести другий шар після повного висихання першого.
Час висихання залежить від температури і вологості повітря, а також від вологості поверхні, яка фарбується.

Технічні дані:
Сировинна основа: акрилова смола, титан діоксид, цемент, розчинник, добавки
Колір: білий матовий
Витрата: приблизно 300 мл / м².

До уваги:
Усі наступні роботи проводити тільки після повного висихання фарби. Інструменти після використання одразу промити очищувачем на основі розчинника. Hе рекомендується для нанесення на сирі гіпсові поверхні.Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda