Проф-Хім

Фарба від плісняви Glutoclean

Glutoclean
193,00
грн.
Біла, добре криюча, матова, спеціально для захисту поверхонь, схильних до появи цвілі, грибка і зеленого нальоту всередині приміщень. Захисне покриття довгострокової дії.

Область застосування :

Для нанесення на всі мінеральні основи, такі як штукатурка, бетон, цегла, камінь, на поверхні, пофарбовані дисперсійними фарбами, на г / к плити, а також на шпалери з деревним волокном під фарбування і т.д. всередині приміщень.

Спосіб застосування:

C поверхні видалити цвіль і грибок "Засобом від плісняви з хлором Glutoclean" або "Засобом від плісняви без хлору Glutoclean".
Для можливих шпаклювальних робіт рекомендується обробити поверхню "Шпаклівкою від плісняви Glutoclean". Поверхні, із підвищеною вологістю, яка призвела до утворення грибка, рекомендується попередньо обробити "Фарбою від плісняви блокуючою Glutoclean".
Основа повинна бути сухою і чистою.
Фарбу від плісняви можна наносити валиком або пензлем. Для першого шару грунтовки фарбу можна розбавити на 10% водою. Заключний шар наноситься без розведення. Перед нанесенням другого шару, перший повинен добре висохнути (в залежності від температури повітря, вологості та поглинання поверхні час висихання становить приблизно 6-8 годин).

Витрата: 150 - 200 мл / м² при разовому нанесенні.


Технічні дані:

Сировинна основа: стірол-акрилатна дисперсія, титан діоксид, карбонат кальцію.Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda