Проф-Хім

Засіб для очищення та догляду за ламінатом і пробкою Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Легко усуває бруд, сліди від взуття, а також жирові і масляні забруднення. Освіжає покриття і зберігає натуральний зовнішній вигляд ламінату.

Область застосування:

Для всіх видів ламінату всередині приміщень. Особливо добре підходить для різних стінових панелей і стель. Також для герметично покладених пробкових підлогових покриттів і коркового паркету.

Спосіб використання:

При сильних забрудненнях: 100-150 мл засобу розвести у відрі води. Промити поверхню шваброю або ганчіркою. Прибрати залишки забруднень. Після цього поверхню промити чистою водою.
Для регулярного прибирання та догляду: 25 мл засобу розвести у відрі теплої води. Промить поверхню добре віджатою ганчіркою і залишити для висихання.
Продукт придатний для використання в миючих пилососах. Дозувати засіб в цьому випадку обов'язково за вказівками в інструкції по застосуванню пилососа. Стандартне дозування може призвести до підвищеного піноутворення.

Особливі вказівки:

Ламінат і пробкові підлогові покриття чутливі до дії вологи по краях і в місцях стиків. Довгий вплив вологи може привести до розбухання в місцях стиків і подальшого прогину. Тому завжди необхідно витирати поверхню тільки добре віджатою ганчіркою і уникати утворення калюж.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda