Проф-Хім

Органічний засіб для миття ванної кімнати Soluvert

Soluvert
234,00
грн.
Піклується про Ваше здоров'я! Спеціально розроблена, безпечна рецептура (використані ароматичні субстанції не містять алергенів). Забудьте про рукавички для прибирання і насолоджуйтеся приємною чистотою Вашої ванної кімнати.

Дбає про навколишнє середовище. Активні речовини рослинного походження підлягають біодеградації протягом максимум 28 днів. Упаковка підлягає рециклінгу.
Бруд і вапняний наліт не мають шансів. Засіб ретельно чистить і додає блиск ванним, умивальникам, душовим кабінам, унітазам, плитці, кранам та іншим поверхням.

Простий в застосуванні: розпорошити на забруднену поверхню, почекати кілька хвилин, очистити губкою і потім змити водою. Поверхня почне блищати відразу ж після витирання сухою ганчіркою.

Склад : аніонні поверхнево-активні речовини <5%, неіонні поверхнево-активні речовини <5%, ароматизатори, сорбінова кислота. Всі компоненти рослинного походження: з цукрових буряків (знежирення), яблучної і лимонної кислоти (усунення нальоту) і плодів горобини (консервант).<br />
УВАГА! : Кислота розчиняє вапняний наліт. Не використовувати на мармурі і вапняному камені та іншим кислоточутливих поверхнях.

Країна виробництва: Франція

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda