Проф-Хім

Засіб для очищення та догляду за плиткою з керамограніта Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Для ефективного розчинення і видалення сильних забруднень, масляних і жирових нашарувань, а також слідів від взуття з гумовою підошвою.

Область застосування:

Для застосування всередині і pзовні приміщення на стінах і підлозі з полірованої, шліфованої, не глазурованої, високо-блискучої і матової плитки з натурального каменю. Придатний також для глазурованих облицювальних плит.

Спосіб застосування:

Для видалення сильних забруднень і первинного очищення: в залежності від ступеня забруднення, засіб можна нанести в нерозбавленому вигляді, залишити ненадовго для впливу, протерти шваброю або щіткою і потім вимити чистою водою.
Для регулярного використання та догляду: додати 50 мл. засобу в 10 л. теплої води і добре перемішати. Нанести на поверхню ганчіркою і вимити як звичайно. Вимиту поверхню залишити сохнути. Не змивати додатково чистою водою.

До уваги:

Дуже дієвий продукт, тому на дуже блискучих полірованих поверхнях перед застосуванням провести пробу на сумісність на непомітній ділянці.
Для того, щоб захистити чутливу поверхню плитки з натурального каменю від нових жирових і масляних забруднень, ми рекомендуємо обробити поверхню засобом "Гідрофобізатор для плитки з керамограніту Glutoclean"

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda