Проф-Хім

Органічний засіб для миття скла Soluvert

Soluvert
180,00
грн.
Піклується про Ваше здоров'я! Спеціально розроблена рецептура цього засобу зробить Ваше життя більш комфортним і не зашкодить Вашому здоров'ю. Забудьте про рукавички для прибирання і насолоджуйтеся ідеальною прозорістю і блиском Ваших вікон.

Дбає про навколишнє середовище. Активні речовини природного походження (засіб не містить хімічних консервантів і етеру гліколю), підлягають біодеградації протягом 28 днів. Упаковка підлягає рециклінгу. Soluvert значно обмежує свій вплив на навколишнє середовище.
Спеціально розроблена на основі натуральних спиртів рецептура цього засобу дозволяє видалить всі забруднення, смужки і жирні сліди, надаючи вікнам прозорості і сяючого блиску. Завдяки приємному легкому запаху миття вікон більше не буде мукою.

Такий простий у використанні ... Розпилити на відстані 20 см., потім витерти насухо м'якою, чистою матер'яної серветкою.
Правильне використання засобу дозволяє заощадити гроші і обмежити вплив на навколишнє середовище.

Склад : ароматизатор, аскорбінова кислота. Всі компоненти рослинного походження: з цукрових буряків (знежирення), поверхнево-активна речовина (легкість очищення), рослинний засіб проти появи розводів (надає склу ідеальної прозорості) і свіжий ароматизатор без алергенів.

Країна виробництва: Франція

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda