Проф-Хім

Засіб для видалення залишків клею Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Засіб для видалення наклейок містить високоефективне з'єднання активних добавок і допоможе видалити наклейку дбайливо по відношенню до основи і без залишку клею; для міцно приклеєних наклейок, етикеток і залишків клею. Також для видалення чорнила, жирних і масляних забруднень, смоли і кіптяви.

Область застосування:

Придатний для таких поверхонь як наприклад: скло, пластмас, дерево, ПВХ, камінь і кераміка.

Спосіб використання:

Тепер видалення наклейок, навіть найстаріших не проблема. Щоб видалити наклейку необхідно суху ганчірку просочити засобом для видалення наклейок і намочити нею залишки клейких речовин. Залишити для впливу на короткий час і почавши з одного кута, відокремити наклейку. Залишки засіб на короткий час, наклейку ретельно стерти і потім змити великою кількістю води.
На етикетках з синтетичних матеріалів перед застосуванням видалити верхній шар або злегка подряпати, щоб засіб міг проникнути.
Для видалення плям потерти поверхню просоченою в засобі для видалення наклейок ганчіркою. Залишки, що розчинилося зняти серветкою.

До уваги:

Перед застосуванням завжди проводити пробу на непомітній ділянці поверхні. Не підходить для певних синтетичних матеріалів, як, напр. плексиглас (оргскло).
На лакованих поверхнях засіб необхідно застосовувати тільки розведеним із засобом для миття посуду в пропорції 1: 1.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda