Проф-Хім

Засіб для видалення плісняви без хлору Glutoclean

Glutoclean
185,00
грн.
Засіб від плісняви для видалення цвілі і грибка у всіх житлових приміщеннях. Високоефективний. Діюча речовина активний кисень. Гелева консистенція збільшує тривалість дії. Допомагає видалити цвіль без проблем.
Засіб дезінфікує, має нейтральний запах. Підсилює блиск поверхонь з нержавіючих сплавів. Застосовується для обробки душових фіранок і перегородок. Без проблем допоможе видалити цвіль практично з будь-яких поверхонь.

Область застосування:

Відсутність хлору і запаху дозволяють використовувати засіб від цвілі в житлових приміщеннях таких, як спальні, дитячі кімнати, кухні, а також в шафах, холодильниках. Для боротьби з пліснявою на шпалерах, дереві, штукатурці, кам'яній кладці, камені, кераміці, пластмасі, шкірі і текстилі.
Придатний для всіх кислототривких поверхонь.

Спосіб застосування:

Рясно і без пропусків окропити уражену ділянку поверхні засобом від плісняви. Залежно від ступеня ураження залишити для впливу на прибл. на 30-60 хв., або на більш тривалий час чи на ніч. Відсталі шари видалити м'якою щіткою або губкою і потім добре вимити вологою серветкою або губкою.

Особливі вказівки:

Для запобігання поширенню спор цвілі, не слід, до обробки засобом від цвілі, знімати (видаляти) уражену ділянку поверхні. Поверхня перед обробкою повинна бути сухою. Перед застосуванням провести тест на сумісність. Не застосовувати на поверхнях, чутливих до кислот, таких як мармур і натуральні камені, що містять вапно.

Країна виробництва: Німеччина

Інші товари
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda