Проф-Хім

Гідрофобізатор для мармуру та граніту Glutoclean

Glutoclean
680,00
грн.
Готове до застосування спеціальне просочення для довгострокового захисту від плям масла, жиру, вапняних і водних плям. Робить поверхню водовідштовхувальною, запобігає появі вапняного нальоту. Скорочує проникнення забруднень, вологи, фарби, масла, жиру і тим самим полегшує догляд за поверхнею. Рідини, що потрапили на поверхню можуть бути видалені, перш ніж утворяться плями.

Без ефекту мокрого каменю! Не захищає від впливу кислот!

Область застосування:

Для всіх поверхонь з натурального і штучного каменю з всмоктуючою здатністю, для полірованого, шліфованого або обробленого піскоструминним шляхом мармуру і граніту, вапняку, травертину, кварциту, бетонного і піщаного каменю, а також клінкеру і кераміки всередині і ззовні приміщень. Для підлоги, стін, столів, робочих поверхонь, підвіконь, ванн - особливо душових кабін і кухонь, викладених плиткою. Можна застосувати також для захисту швів між плиткою і від забруднень графіті.

Спосіб застосування:
Поверхні перед застосуванням повинні бути сухими і чистими. Чим більше гідрофобізатору вбере в себе поверхня, тим ефективніша дія. З огляду на поглинання поверхні, рясно і рівномірно, нанести засіб в нерозведеному вигляді на суху поверхню за допомогою м'якого пензля або валика зі штучним ворсом.
Ефективність впливу може бути збільшена за допомогою нанесення другого шару, але при цьому наносити просочення не більш, ніж поверхня може в себе увібрати. Після нанесення залишити для впливу приблизно 1 годину. Зайве нанесене просочення зібрати, поліруючи поверхню, що вбирає сухою ганчіркою. На поверхні не повинно залишатися смуг.
Час висихання становить 3-4 години. Після висихання по поверхні можна ходити. Всі захисні властивості поверхня набуває через 24 години.

Витрата: залежно від всмоктуючої здатності поверхні приблизно на 40-60 м² при разовому нанесенні.

До уваги:

Натуральні камені, в силу свого походження і властивостей, дуже відрізняються один від одного і можуть по різному реагувати з гідрофобізатором. Тому обов'язково робити пробне нанесення на непомітній ділянці поверхні, на визначення ступеня зміни кольору. При попаданні на поліровані поверхні мармуру таких рідин як вино, апельсиновий сік, кока-кола і т.д. можуть виникнути матові плями. Просочення також полегшує догляд і чищення поверхонь.

Країна виробництва: Німеччина

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda