Проф-Хім

Гідрофобізатор для плитки з керамограніту Glutoclean

Glutoclean
680,00
грн.
На тривалий час створює на поверхні захисний брудо-, жиро-, водо-відштовхувальний шар. Полегшує регулярний догляд за поверхнями.

Область застосування:

Для всіх полірованих, матових, шліфованих і структурованих поверхонь плитки з натурального каменю, керамограніту або кам'яної кераміки всередині і зовні приміщень. Для догляду за столами, стінами, підлогою або робочими поверхнями. Можна використовувати також для пористих поверхонь, таких як, наприклад, цементні шви між плиткою.

Спосіб використання:

Поверхні перед застосуванням добре очистить і просушить. За допомогою валика або кисті нанести на поверхню тонким рівномірним шаром, не допускаючи пропусків. Ефективність впливу може бути збільшена за допомогою нанесення другого шару на ще не висохший перший шар. При цьому кількість нанесення засобу має бути не більше, ніж поверхня може увібрати. Після нанесення залишити для впливу на 50 хвилин. Залишки засобу зібрати сухою ганчіркою. На поверхні не повинні залишатися смуги. Засохші надлишки гідрофобізатора можна видалити ганчіркою, злегка зволоженою засобом.
Час висихання 3-4 години. Під час висихання по поверхні можна ходити. Час повного висихання або час після, якого утворюється захисний шар - 24 години.

До уваги:

При використанні на великих поверхнях, обробку проводити частинами. Поверхні, чутливі до дії кислот або скляні поверхні, перед застосуванням захищати від попадання просочення.
При обробці швів між облицювальними плитками, засіб наносити тільки на чисту (без плям), суху поверхню.

Країна виробництва: Німеччина

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda