Проф-Хім

Засіб для видалення цементних нальотів Glutoclean

Glutoclean
275,00
грн.
Видаляє швидко і безпроблемно вапняні і нітратні нальоти і залишки будівельного розчину, висоли і неорганічні забруднення. Для поверхонь, стійких до впливу кислот.

Область застосування:

Ідеально для завершального очищення будівельного майданчика. Для застосування на всіх поверхнях, стійких до впливу кислот, таких як: керамічна облицювальна плитка на стінах і підлогах, фасадна плитка, цегляні і глиняні покриття, шифер, кварцит і також натурального каменю без вмісту вапна, такого як граніт.

Спосіб використання:

Забруднені поверхні слід попередньо замочити. Залежно від ступеня забруднення нанести засіб в нерозведеному вигляді або розведеним з водою у співвідношенні до 1:10. Розподілити шваброю або губкою і залишити для впливу на короткий час. При цьому обробляти невеликі ділянки поверхні і уникати висихання засобу. Залишки бруду і засобу зібрати губкою або ганчіркою і добре змити великою кількістю води.

Особливі вказівки:

Перед застосуванням перевіряти на сумісність з поверхнею. Поверхня перед застосуванням, особливо шви облицювальної плитки, добре зволожити.
Натуральні камені, що містять вапно, такі як мармур, вапняк-ракушняк, є нестійкими до дії кислот.
Обов'язково провести попередній тест!

Містить соляну кислоту

Країна виробництва: Німеччина

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda