Проф-Хім

Засіб для видалення плям іржі Glutoclean

Glutoclean
350,00
грн.
Засіб відмінно впорається з таким завданням як: видалити іржу і інші оксиди металів з різних поверхонь, в тому числі не стійких до впливу кислот, таких як, наприклад мармуру і натурального каменю. Не містить кислот. Діє глибоко проникаючи в поверхню. Чи не є окислювачем. Оптично показує наявність іржі і видаляє її.

Область застосування:

Зможе без проблем видалити іржу з усіх поверхонь з натурального і штучного каменю та кераміки; всередині і зовні приміщень в будинку, в підвалі, на підлогах в гаражах, терасах, в'їздах, пішохідних доріжках, стінах і фасадах.
Використовується на всіх не стійких до кислот підставах таких, як мармур, граніт, збірний залізобетон, вапняк і піщаник, терраццо, шифер і т.д.

Спосіб використання:

Застосовувати тільки на сухих поверхнях. Плями рясно і рівномірно окропити засобом. При наявності іржі, засіб утворить фіолетовий колір і з'явиться типовий запах. Залишити для впливу на 5-10 хвилин. Потерти губкою або щіткою рясно поливаючи водою. Обполоснути поверхню водою. При великих нашаруваннях іржі, повторити процес очищення.
При застосуванні всередині приміщення забезпечити гарне провітрювання. Пістолет-розпилювач після застосування добре промити водою.

Особливі вказівки:

Ефективність засобу збільшується при підвищенні температури оброблюваної поверхні. Тому не слід застосовувати його при температурах нижче + 15 ° C. Для збільшення ефективності очищення оброблювану поверхню можна прогріти феном. После того, як засіб вступить в реакцію з іржею, не допускати його висихання. Видалення залишків засобу і продуктів реакції водою обов'язково.

Країна виробництва: Німеччина

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda