Проф-Хім

Знежирювач металевих деталей (концентрат) Forclean

Atas
1001,00
грн.
Концентрований засіб для знежирення металевих деталей . Низьколужний миючий засіб з великою кількістю емульгаторів. Чистить і знежирює зовнішні частини автомобільних двигунів, човнів, а також може використовуватися як засіб для попереднього миття . Призначено для надійної мийки будь-якого типу автомобілів і видалення жиру з механічних деталей. Є прекрасною альтернативою продуктам на основі розчинника, тому що швидко розчиняє і видаляє жирні розлучення, мастило і осад з зовнішньої частини двигуна і механічних деталей в цілому. Не деформує пофарбовані поверхні, а також деталі з пластика, гуми і металу. Повністю розчиняється в воді і має приємний аромат.

Безпечно при застосуванні в спеку, чистить поверхні до блиску. Не містить розчинників, повністю біорозкладний. Не в'їдається в фарбу, алюміній, сплави, пластмасу і гуму.

Спосіб застосування:

- для знежирення: розбавити з водою у співвідношенні 1: 2-3, нанести на оброблювану поверхню, залишити на кілька хвилин і змити великою кількістю води.

- для попереднього миття: розбавити з водою у співвідношенні 1: 20-30, нанести на поверхню, залишити на кілька хвилин і змити великою кількістю води.


Увага! Так як продукт лужний, рекомендується уникати тривалого контакту з алюмінієм і його сплавами.

Країна виробництва: Італія

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda