Проф-Хім

Засіб для миття автобетонозмішувачів, бетоновозів та цементовозів CEM

Atas
1034,00
грн.
Універсальний, високоякісний продукт виробництва Італії, призначений для використання в будівельному секторі в зв'язку з високою ефективністю видалення залишків цементу з будівельних інструментів, бетономішалок, бетононасосів, цементовозів та іншої будівельної техніки.
З метою захисту металевих поверхонь і збільшення їх терміну служби до складу продукту додані інгібітори корозії (уповільнюють процес корозії). Засіб не завдає шкоди лакофарбового покриття, пластику, гуми та ін.

Спосіб застосування: розбавити концентрат водою в співвідношенні 1: 1 - 1: 5, застосовується до очищається поверхонь за допомогою розпилювача або пензля. Після нанесення залиште на 2-5 хвилин, потім ретельно змийте. При необхідності повторіть процедуру.

Рекомендації: після того, як змили засіб СЕМ рекомендується застосування легкого лужного розчину для нейтралізації дії кислоти.

УВАГА: під час його застосування обов'язково використовувати захисні окуляри, рукавички і респіратор. Уникайте розпилення препарату проти вітру, застосовуйте відповідно до напряму вітру, що б уникнути попадання на слизові оболонки і в дихальні шляхи.

Країна виробництва: Італія

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda