Проф-Хім

Спрей для очищення автомобільних дисків Glutoclean

Glutoclean
335,00
грн.
Безкислотний спеціальний очищувач автомобільних дисків. Видаляє самостійно і швидко стійкі забруднення, наприклад: наліт від гальмівних колодок, мастило, плями від гуми та інші дорожні забруднення. Діє дуже ефективно навіть при низьких температурах. Спеціальна гелеподібна формула забезпечує оптимальне зчеплення з поверхнею. Оптичний індикатор впливу (фіолетовt забарвлення) демонструє процес очищення.

Галузь застосування:
Підходить для всіх лакованих, анодованих, легкосплавних і сталевих дисків, також для глянцевих, хромованих і полірованих дисків (попередньо зробити пробу на поверхні, див. "Рекомендації").

Спосіб використання:
Засіб розпорошити рясно з невеликої відстані на холодні диски, залишити для впливу на 3-5 хвилин, потім змити сильним струменем води або помити авто на автоматичній мийці. Очищення при необхідності можна посилити м'якою губкою або щіткою для дисків.

Рекомендації:
Не застосовувати на відкритому сонці, на гарячих дисках та не давати висохнути. На незахищених металевих або глянцевих дисках попередньо зробити пробу на непомітному місці для перевірки придатності.

Країна виробництва: Німеччина

Більше товарів
Click to order
КОШИК
Total: 
Номер телефону
Email
Оберіть спосіб звязку:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda